PROGRAMISTA
Polska Kancelaria Brokerska
WROCŁAW
‎15 godz. temu

PROGRAMISTA

Miejsce pracy : Wrocław

Zakres obowiązków :

  • wykorzystywanie systemów firm trzecich : Dynamics CRM, SharePoint, SQL, Visual Studio,
  • projektowanie rozwiązań,,
  • programowanie w Visual Studio,,
  • praca nad poprawą skalowalności i rozszerzalności aplikacji,
  • rozwój aplikacji wykonanych w C#, w tym projektowanie nowych rozwiązań,
  • opracowywanie i sporządzanie dokumentacji budowanych aplikacji, funkcjonalności,
  • sprawna implementacja rozwiązań / produktów z zachowaniem dobrych praktyk programistycznych.
  • Wymagania :

  • umiejętność efektywnej analizy etapów i zdolność do implementacji,
  • wysoki poziom wiedzy C#,
  • umiejętność tworzenia wysokiej jakości rozwiązań programistycznych uwzględniając wysoką wydajność kodu,
  • znajomość rozwiązań bazodanowych i umiejętności programowania w języku SQL,
  • administrowanie aktywnymi i dalszy rozwój warstw integracji o wysokiej dostępności za pomocą JSON, REST & SOAP, WebAPI,
  • doświadczenie HTML / CSS i JavaScript, RWD oraz optymalizacja między przeglądarkami i platformami,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • mile widziana znajomość inżynierii oprogramowania MS Dynamics CRM,
  • min. 5-letnie doświadczenie w programowaniu C#,
  • umiejętność współpracy w grupie nad wspólnym kodem.
  • Oferujemy :

  • interesującą, pełną wyzwań pracę w renomowanej firmie,
  • pracę w nowoczesnym biurze w centrum Wrocławia,
  • możliwość rozwoju w przyjaznym i ambitnym zespole,
  • możliwość uczestniczenia w licznych szkoleniach,
  • konkurencyjne wynagrodzenie i motywacyjny system premiowy,
  • bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, zniżki na firmowe produkty i usługi, dofinansowanie zajęć sportowych, firmowa biblioteka, finansowanie szkoleń),
  • bogaty pakiet socjalny,
  • kawa, herbata, przekąski, owocowe dni, spotkania integracyjne.
  • Zgłoś tę pracę