Senior DevOps Engineer
PwC
Lublin
2 d. temu

Job Description & Summary

PwC IT Services to świetne miejsce do pracy dla osób ambitnych, otwartych i odpowiedzialnych. Od 2005 roku wdrażamy dla naszych klientów najbardziej innowacyjne rozwiązania z obszaru Customer Experience.

Jesteśmy partnerami największych dostawców oprogramowania na świecie - Salesforce, Microsoft, Mulesoft i wielu innych. Wierzymy, że na nasz sukces składają się nie tylko nowoczesne technologie, z których korzystamy, ale przede wszystkim dobrze wyszkoleni, kompetentni ludzie.

Tworząc nasze rozwiązania patrzymy w przyszłość, pomagając naszym klientom szybciej się rozwijać.

Wiesz co oznacza skrót AMS? Nie? Już wyjaśniamy. AMS Application Maintenance and Support (albo jeśli ktoś woli : Ależ Mamy Szczęście!).

Utrzymanie oznacza, że nasi IT Ninja czyhają na pierwsze oznaki kłopotów i działają zanim cokolwiek się stanie. Wsparcie oznacza, że pędzimy z pomocą, gdy tylko coś nieprzewidzianego wywoła kłopoty.

Ponadto dostarczamy udoskonalenia i nowe funkcjonalności, tak, by aplikacje mogły rosnąć wraz z biznesem naszych klientów.

Jesteśmy cichymi bohaterami. a naszym nemezis są bezlitosne macierze SLA. Chwalą nas, na obu półkulach, od Nowej Fundlandii po Singapur, w kilku językach, choć najczęściej po angielsku i polsku.

Fiksujemy, CR-ujemy, dokumentujemy, doglądamy KPI,oraz szkolimy klientów. Dzięki nam samoloty latają, satelity odbijają sygnały, wydawnictwa produkują, samochody zostają dostarczone na czas do Klientów.

Im lepiej działamy, tym mniej zauważalni jesteśmy. Czym my osobiście chcielibyśmy się pochwalić?

Jesteśmy zgranym teamem i lubimy to co robimy!

Obowiązki :

Tworzenie, rozwój oraz modyfikacja istniejących narzędzi wsparcia procesów Continuous Integration / Continuous Delivery / Continuous Deployment

Automatyzacja powtarzalnych czynności w cyklu wytwarzania oprogramowania / administracji środowisk testowych / wdrażania oprogramowania na środowisko produkcyjne

Troubleshooting i budowa środowisk produkcyjnych i testowych

Doradzanie programistom w zagadnieniach jak zarządzanie konfiguracją, praca z gałęziami

Proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych dla automatyzacji procesów

Ścisła współpraca z zespołami programistów / testerów / administratorów w procesie przygotowywania oprogramowania do uruchomienia w środowisku produkcyjnym

Oczekiwania :

 • Minimum półtora roku doświadczenia na podobnym stanowisku
 • Znajomość wybranych narzędzi : Ansible, Apache Ant, Docker,Kubernetes, Jenkins, TeamCity, GitLab, Maven / Gradle, JIRA, Bamboo, Terraform,Prometheus, Grafana
 • Minimum podstawowa znajomość jednego z języków skryptowych (Python, PowerShell)
 • Znajomość Azure DevOps
 • Znajomość Tomcata i / lub Nginx'a
 • Dobra znajomość systemów operacyjnych Windows (7+ wraz z PowerShell) oraz Linux (z Bash'em)
 • Znajomość repozytoriów Git
 • Kreatywność, samodzielność, chęć znalezienia nowych rozwiązań
 • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
 • Mile widziane :

 • Znajomość języka obiektowego
 • Znajomość Azure Service Principles / Azure AD / Azure Key Vault
 • Znajomość AWS i / lub GCP
 • Znajomość ETL
 • Znajomość Apache Kafka
 • Doświadczenie w środowisku IT opartym o rozwiązania chmurowe
 • Znajomość relacyjnych baz danych i SQL
 • Oferujemy :

  Stabilne zatrudnienie,

  Ciekawa praca w gronie profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w międzynarodowych firmach,

  Kontakt z najnowszymi technologiami i trendami rynku IT,

  Różnorodność projektów i branż,

  Możliwość rozwijania kompetencji i zdobycia doświadczenia przy rozwoju systemów informatycznych dla największych polskich i europejskich firm,

  Prywatna opieka medyczna,

  Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych : Multisport, rabaty na zakupy -Ty decydujesz z czego korzystasz na naszej platformie kafeteryjnej,

  Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma learningowa.

  Prześlij swoją aplikację już dziś! W przypadku dodatkowych pytań skontaktuj się z nami : pl ITrecruitment pwc.com.

  Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest PwC Advisory spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.

  k., lub inna spółka z sieci PwC, do której kierowana jest aplikacja - lista spółek : https : / / www.pwc.pl / pl / o-nas / lista-spolek-pwc.

  html z siedzibą w Warszawie (00-633) przy ul. Polnej 11 (dalej jako : PwC lub administrator). Administrator będzie przetwarzał dane osobowe w celu przeprowadzenia rekrutacji na oferowane stanowisko.

  Po wyrażeniu odrębnej zgody, dane osobowe będą przetwarzane również w celu udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez PwC oraz wysyłania powiadomień o ofertach pracy w PwC i o wydarzeniach związanych z pracą, które organizowane są przez PwC lub z udziałem PwC (np.

  targi pracy). Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć wPolityce Prywatności.

  LI-EM1

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku