Praktyki -Asystent Doradcy Inwestycyjnego w Nieruchomościach
RentFlat24
Łódź, Łódzkie
5 d. temu
source : Lento.pl

Stanowisko : Asystent Doradcy Inwestycyjnego w Nieruchomościach : Doradca Inwestycyjny zajmuje się obsługą inwestora, czyli osobą, która chce zainwestować w nieruchomości poprzez zakup mieszkania na wynajem.

Doradca Inwestycyjny zajmuje się : znalezieniem ofert inwestycyjnych, przygotowaniem profesjonalnej oferty przeprowadzeniem całej transakcji Kogo szukamy?

Szukamy osoby, która chce u boku Doradcy Inwestycyjnego poznawać rynek nieruchomości. Zajmować się przygotowaniem oferty dla inwestorów Znajdować ofert inwestycyjne (tzw.

perełek) Być odpowiedzialnym za rozwój firmy i partycypowanie w jego rozwoju Praca dla : Dla tych którzy są AMBITNI i SAMODZIELNI w działaniu.

Dla tych co chcą rozwijać się w NOWOCZESNEJ firmie. Dla tych co chcą się ROZWIJAĆ i być prawdziwym ninja w tym co robią.

Dla tych co mieli styczność z INTERNETAMI google dysk, kalendarz, facebook, whats app. Co otrzymasz? Poznanie Rynku Nieruchomości, zaplecze które stworzyliśmy.

Jeśli będziesz działał / a aktywnie i zagazowaniem to zostaniesz wynagrodzony za swój wysiłek i wkład w rozwój. Możliwość otrzymania udziałów w firmie Elastyczne godziny pracy, z biura lub z domu Jeśli chcesz zostać nieruchomościowym ninja prześlij CV na nasz mail w tytule wpisz : Asystent Doradcy Inwestycyjnego - Lento Wyślij : odpowiedź na pytanie : Dlaczego chcesz aplikować na to stanowisko.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku