Monter izolacji 2800 euro netto! Bez języka! /ms - Marsylia, Francja
IPF 2 Sp. z o.o.
Jelenia Gora
1 d. temu
source : europa.jobs

Stanowisko : Monter rurociągów Miejsce pracy : Francja okolice Marsylii Obowiązki : -Montaż izolacji na rurociągach do przemysłu chemicznego, petrochemicznego lub farmaceutycznego Wymagania : -Doświadczenie w montażu rurociągów -Gotowość do wyjazdu na 1 miesiąc z możliwością przedłużenia! Narzędzia oraz odzież którą muszą zabrać pracownicy : -buty, kombinezony, rękawice i kask -nożyce do blachy prawe, lewe i do ciecia prostego -nożyce do wełny -wkrętarka -napinacz ręczny -miara -mały młotekOferujemy : Zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę ze wszystkimi świadczeniami

 • Atrakcyjne wynagrodzenie + premia dzienna!
 • Okres przepracowany na francuskiej umowie wlicza się do stażu pracy w Polsce
 • Wsparcie polskiego koordynatora
 • 100 € premii za polecenie pracownika Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w treści przesyłanego CV : Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF 2 Sp.
 • z o.o. z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF a także przez obecnych i przyszłych klientów spółek z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia .

  W przypadku chęci znalezienia się w naszej bazie kandydatów, proszę także o dopisanie : Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF 2 Sp.

  z o.o. oraz spółki z grupy IPF mogły przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości .

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku