Specjalista ds. Windykacji Należności z językiem angielskim
TUV Rheinland
Katowice
5 d. temu

Informacje ogólne

TÜV Rheinland jest globalnym, niezależnym liderem w zakresie certyfikacji wyrobów, technologii, systemów zarządzania i personelu.

Historia Firmy obejmuje prawie 150 lat. Na chwilę obecną koncern zatrudnia ponad 20000 pracowników na całym świecie, działając w 60 krajach.

Firma TÜV Rheinland Polska jest obecna na polskim rynku już od przeszło 20 lat. W roku 2018 rozpoczął się nowy rozdział w jej historii : w Katowicach powstało Europejskie Centrum Usług Wspólnych TÜV Rheinland .

W TÜV Rheinland SSC dążymy do doskonałości we wszystkim, czego się podejmujemy. Jesteśmy pasjonatami i kochamy to, co robimy.

Dołącz do młodego i dynamicznie rozwijającego się zespołu profesjonalistów. Dołącz do firmy z tradycjami, solidnymi zasadami, odwagą i wizją na przyszłość!

Opis stanowiska

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za różne działania operacyjne w obszarze windykacji należności w naszym Regionalnym Centrum Usług Wspólnych w Katowicach.

JAKICH ZADAŃ MOŻESZ OCZEKIWAĆ?

  • Dokładna i terminowa weryfikacja otwartych kont pod kątem działań windykacyjnych
  • Przeglądanie i monitorowanie przypisanych kont oraz wszystkich niezbędnych raportów dot. monitów i windykacji
  • Przygotowywanie raportów windykacyjnych; dokonywanie rozliczeń i gromadzenie uzupełniającej dokumentacji dot. monitów
  • Wykonywanie połączeń wychodzących oraz prowadzenie komunikacji mailowej z klientami anglojęzycznymi z USA oraz dbanie o pozytywne i profesjonalne relacje z obsługiwanymi klientami
  • Utrzymywanie i dostarczanie niezbędnej dokumentacji dot. działań windykacyjnych
  • Wsparcie Działu Należności (AR) w dopasowywaniu płatności i badaniu wszelkich różnic na kontach klientów
  • Współpraca z zewnętrzną firmą windykacyjno-prawną celem odzyskania należności
  • Dostarczanie terminowych informacji zwrotnych w zakresie ustaleń dotyczących płatności
  • Skuteczna i wydajna komunikacja z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi
  • Przygotowywanie okresowych raportów dot. realizacji wyznaczonych KPI
  • Udział w ciągłym doskonaleniu procesu
  • Co możemy zaoferować

  • Pracę w trybie hybrydowym lub stały home office (w przypadku osób, które mieszkają w odległości powyżej 70km od katowickiego biura)
  • Możliwość dołączenia do rozwijającego się zespołu w Katowicach
  • Szkolenie dotyczące systemu oraz wprowadzenie do nowych obowiązków
  • Codzienny kontakt z językami obcymi
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pakiet benefitów, m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Międzynarodowe i przyjazne środowisko pracy
  • Oczekiwana

  • Doskonała znajomość języka angielskiego (przynajmniej C1) warunek konieczny
  • Co najmniej 1 rok doświadczenia w zakresie windykacji należności
  • Doświadczenie w obszarze finansów, najlepiej w międzynarodowym środowisku SSC lub BPO
  • Doświadczenie w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem
  • Gotowość do rozpoczynania pracy między 10 : 00 a 13 : 00 warunek konieczny
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki : finanse, rachunkowość, ekonomia lub pokrewne)
  • Znajomość podstawowych zasad rachunkowości
  • Bardzo dobra znajomość SAP i MS Office
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, analityczne oraz w rozwiązywaniu problemów
  • Umiejętność samodzielnej pracy i przystosowania się do szybko zmieniającego się otoczenia międzynarodowego
  • Zgłoś tę pracę