Wędliniarz z doświadczeniem JK - Lyon, Francja
IPF 2 Sp. z o.o.
Lublin, Poland
3 d. temu
source : europa.jobs

Obecnie poszukujemy wędliniarzy Zakres obowiązków : - praca w firmie produkującym wędliny, - prace pomocnicze na produkcji, zawieszanie, obsługa kotła itp.

 • sprzątanie Wymagania : - doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 1 rok) - umiejętność pracy na nadziewarce! - dobra kondycja fizyczna - gotowość do wyjazdu za granicę (preferowana dostępność 'od zaraz')Oferujemy : - Czytelną umowę, ze wszystkimi świadczeniami (rodzinne i emerytalne) - Stały kontakt, również na miejscu, po zakwaterowaniu.
 • Wynagrodzenie, które wypłacamy zawsze na czas. - Gwarantujemy francuską umowę o pracę i prawo do wszystkich benefitów związanych z zatrudnieniem (dodatki na dzieci, ubezpieczenie, prawo do francuskiego zasiłku itp.
 • Nie musisz znać języka, z nami będziesz pracować w polskim zespole. - Opis Twojego stanowiska i warunki pracy, omówisz już w pierwszej rozmowie telefonicznej z naszym specjalistą od spraw rekrutacji.

 • 100€ premii za polecenie pracownika.
 • Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku