kierowca kat. B
Wnek Logistik
Zgorzelec, Dolnośląskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Poszukujemy kierowców w Transporcie Międzynarodowym do prowadzenia pojazdów do 3. 5t (plandeki 10ep) po Niemczech Miejsce wykonywania pracy : Niemcy,EU Wymagania : prawo jazdy kat.

B zaangażowanie, chęć do pracy, lojalność dyspozycyjność, kultura osobista dbałość o pojazd, towar i dokumentację transportową Oferujemy : prace na podstawie umowy o pracę + wszystkie dodatki atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki praca w systemie 2 / 2 (2tygodnie w trasie / weekend w domu) nowoczesny tabor całodobową opiekę Spedytora Aplikacje wraz z uprawnieniami prosimy przesyłać na adres : Prosimy o dopisanie klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku