Młodszy Konsultant (wsparcie technologiczne)
Asseco Data Systems S.A.
Łódź, Polska
5 d. temu
source : Jobs.pl

Asseco Data Systems S.A. to przede wszystkim ludzie - specjaliści w swoich dziedzinach i ich rosnące z każdym dniem doświadczenie.

Atrakcyjne zawodowe wyzwania i możliwości oraz wsparcie ze strony firmy - to u nas norma. Nasi pracownicy nie mają szansy poznać, czym jest stagnacja i nuda w pracy.

Przydzielamy ich do różnorodnych projektów, przy których pełnią zróżnicowane role, aby mogli rozwijać swoje kompetencje.

Nie czekaj - już dziś złóż swoją aplikację, chętnie Cię poznamy

Zadania :

  • umawianie wizyt serwisu komputerowego przez telefon,
  • przyjmowanie i obsługa zgłoszeń od klientów w ramach I linii wsparcia,
  • aktualizacja statusów zgłoszeń w wewnętrznym systemie, monitorowanie i nadzór nad terminową realizacją zgłoszeń.
  • Oczekiwania :

  • wykształcenie minimum średnie lub w trakcie studiów,
  • umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność,
  • swoboda prowadzenia rozmów przez telefon.
  • Oferujemy :

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • narzędzia pracy,
  • liczne benefity pozapłacowe np. : karta Multisport, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie wypoczynku czy fundusz kulturalno - oświatowy.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

    w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

    Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.