Kierownik ochrony w Gorzowie Wlkp.
SEKRET PRO SP Z O.O.
Gorzów Wielkopolski, Lubuskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Firma SEKRET PRO Sp z o.o. w Gorzowie Wlkp. poszukuje kierownika ds ochrony w Gorzowie Wlkp. Zakres obowiązków : - aktywne utrzymywanie kontaktów z klientami oraz podległymi pracownikami - organizacja pracy własnej oraz podległego zespołu - sprawdzanie stanu zabezpieczenia obiektów ochrony fizycznej - koordynowanie prac związanych z podległymi pracownikami - prowadzenie dokumentacji związanej z obejmowanym stanowiskiem pracy Wymagania : doświadczenie w branży usług ochrony, umiejętność nawiązywania i podtrzymywania pozytywnych relacji, kreatywność i zaangażowanie, praktyczna znajomość ustawy o ochronie osób i mienia, doświadczenie w zarządzaniu grupą pracowników,miła aparycja i wysoka kultura osobista, umiejętność obsługi komputera.

Wymagania : dyspozycyjność, niekaralność, prawo jazdy kat.B, uprawnienia kwalifikowanego pracownika ochrony fizycznej. Zatrudnienie od zaraz.

Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności. Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Kontakt w godzinach 8 : 00 - 15 : 00

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku