LUĆMIERZ- PRACA NA PRODUKCJI
HSS WORK SP.ZO.O.
Ozorków, Łódzkie
1 d. temu
source : Lento.pl

HSS Work Sp.zo.o. (nr certyfikatu 22915) poszukuje dla naszego klienta kandydatów do pracy. Prosta praca przy taśmie produkcyjnej.

Proste, powtarzalne czynności manualne przy montażu maszynek do golenia. Miejsce pracy Lućmierz (pod Zgierzem ) Darmowy transport do pracy .

 • Oferujemy : - umowę o pracę, - stawkę - 15,00 zł / h brutto, - dodatek za noce - 50% (21 zł / h brutto), - możliwość pracy siedzącej - przy większości stanowisk krzesełka, - szukamy osób do stałego zatrudnienia z możliwością przejścia na zakład !!! Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV przez portal Prosimy o dopisanie w CV : Wyrażam zgodę na przewarzanie przez HSS Work Sp.
 • zo.o. moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych w celu i dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, jak również dla potrzeb przyszłych rekrutacji prowadzonych przez HSS Work Sp.

  zo.o. HSS Work Sp.zo.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Wólczańska 125,90-521Łódź, jako administrator danych osobowych, informuje Panią / Pana, iż :

 • podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji,
 • podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią roz-porządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.
 • w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 85 / 46 / WE,

 • dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przeprowadzenia procesu rekrutacji oraz, w przypadku wyrażenia stosownej zgody, przez okres 3 lat od zakończenia tego procesu na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych,
 • posiada Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
 • przysługuje Pani / Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uzna Pani / Pan, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Pani / Pana narusza przepisy rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.
 • w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 85 / 46 / WE,

 • Pani / Pana dane mogą zostać udostępnione pracodawcy użytkownikowi lub podmiotowi zlecającemu HSS Work Sp.zo.o. przeprowadzenie rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko.
 • Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku