Osoba sprzatająca - Szwecja, Jonkoping - Jonkoping, Szwecja
Perfect Job
Lodz, Poland
3 d. temu
source : europa.jobs

Perfect Job jest licencjonowaną agencją pracy wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 13401. Poszukujemy pracowników z różnych branż, proponując pracę w Niemczech, Szwecji i Polsce.

W chwili obecnej, dla jednego ze swoich klientów ze Szwecji, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku : SPRZĄTACZKA Miejsce pracy : Szwecja, Jönköping Do podstawowych obowiązków osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku będzie utrzymanie czystości i porządku w przydzielonych do sprzątania pomieszczeniach (przede wszystkim domy i mieszkania prywatne).

Wymagania : - komunikatywna znajomość języka angielskiego - prawo jazdy kat. B - gotowość do wyjazdu na dłuższy okres czasu - mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracyOferujemy : - zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełen etat - wynagrodzenie : 82 SEK / godz.

brutto - praca od zaraz na dłuższy okres czasu - czas pracy : około 160 godzin miesięcznie - niezbędne narzędzia do pracy ( samochód oraz telefon służbowy) - bezpłatne zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku