Monter instalacji hydraulicznych
DOMPLUS Sp. z o.o.
Żory, Śląskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Monter instalacji hydraulicznych Opis oferty pracy : Firma DOMPLUS Sp. z o.o. powstała w 1996r. Na początku firma zajmowała się działalnością usługową w zakresie technicznej obsługi stacji paliw płynnych i gazowych.

Od 2006 roku firma rozpoczęła działalność deweloperską, wynajem pomieszczeń biurowych, usługowych i hal produkcyjnych oraz świadczy usługi w zakresie kompleksowej obróbki metali.

W związku z powyższym poszukujemy osoby na stanowisko : Monter instalacji hydraulicznych Miejsce pracy : ul. Wygoda 13, 44-240 Żory Wymagania : - umiejętność montażu różnego typu instalacji hydraulicznych - umiejętność obsługi elektronarzędzi - chęć pracy w terenie.

kilkudniowe delegacje) - prawo jazdy kat. B Co oferujemy? - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, - warunki finansowe adekwatne do posiadanych umiejętności zawodowych, - ciekawą pracę i uczestnictwo w innowacyjnych projektach, - możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju zawodowego, - pracę z doświadczonym zespołem pracowniczym.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku