Pomocnicy murarza ze znajomością języka francuskiego
Poltrop
Częstochowa, Śląskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Firma POLTROP realizując budowy w Belgii, Luksemburgu i Francji poszukuje : pomocników murarza ze znajomością języka francuskiego OPIS STANOWISKA : - tłumaczenia na placu budowy - wykonywanie prostych czynności budowlanych (cięcie cegły, montaż i demontaż rusztowań , zaopatrywanie murarzy w niezbędne materiały budowlane, zaprawę , itp.

praca na akord - brygady pięcioosobowe lub ośmioosobowe OFERUJEMY : - pierwszy kontrakt na okres próbny 2 miesiące, kolejny 1 rok.

Dla pracowników wykonujących należycie obowiązki zawodowe ,zdyscyplinowanym zapewniamy ciągłość robót na kolejne lata, - dojazd i zakwaterowanie na koszt firmy (dobre warunki mieszkaniowe, m.

in. dostęp do WI FI) - na miejscu : darmowy transport do pracy (każda brygada służbowe auto) - zarobki : od 1200 / 1500 euro netto miesięcznie (wysokość uzależniona od przerobu w brygadach) + dodatek za tłumaczenia-100 Euro do 200 Euro, za każdy miesiąc WYMAGAMY : - znajomość języka francuskiego lub angielskiego w stopniu umożliwiającą komunikację na placu budowy - mile widziane doświadczenia w pracy na budowie - odpowiedzialność, sumienność, brak nałogów - do podjęcia pracy niezbędna jest ciągłość ubezpieczenia zdrowotnego w Polsce -KRUS lub ZUS min.

30 dni wstecz przed dniem podjęcia pracy (, np. z tytułu umowy o pracę, zlecenia; rejestracji w PUP; przy żonie; własna działalność gospodarcza) Odprowadzamy składki na ubezpieczenie i podatki w pełnej wysokości Kandydatów prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy kontakt telefoniczny 34 372 09 34 , fax 34 372 09 36 ,,Poltrop’’ 42-200 Częstochowa ul Kisielewskiego 63 Dział Kadr

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku