Digital Marketing Specialist
Fair Packaging sp zoo sp j
Buszewo, PL
5 d. temu
source : RocketJobs

Fair Underlay to producent podkładów podłogowych stosowanych w budownictwie, który posiada sieć sprzedaży w całej Europie.

Jesteśmy ekspertem w swojej branży. Szukamy kogoś, kto powie o tym światu.Budowanie strategii marketingowej to wyzwanie, z którym chciałbyś się zmierzyć?

Nie straszne Ci planowanie działań reklamowych, potrafisz przeprowadzić analizę konkurencji, skoordynować procesy, a na koniec zmierzyć efekty swojej pracy i wyciągnąć z nich słuszne wnioski?

Szukamy właśnie Ciebie! Szukamy Ciebie jeśli : Na co dzień korzystasz z narzędzi do digital marketingu. (Google Analytics, Google Tag Manager, Google Ads)

Myślisz analitycznie, przetwarzasz dane i wyciągasz trafne wnioski.

Wiesz jak podnieść ilość i jakość ruchu na stronie i zwiększyć współczynnik konwersji.

Potrafisz przeprowadzić research działań marketingowych konkurencji w internecie.

Masz na koncie sukcesy w kampaniach PPC (Google Ads, Facebook Ads, LinkedIn Ads).

Samodzielnie realizujesz powierzone zadania, potrafisz wyznaczać cele i zorganizować sobie pracę.

Znasz dobre praktyki UX / UI oraz podstawy optymalizacji stron www. ((HotJar, Smartlook itd.)

Potrafi działać marketingowo na rynkach międzynarodowych.

Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim (poziom B2 / C1)

Super jeśli rozumiesz też specyfikę i potrzeby firm produkcyjnych.

Potrafisz pracować z Zarządem i wiesz jak forsować dobre pomysły.

Będziesz odpowiadał za : Parametryzację i optymalizację kampanii inbound (Google Ads, Facebook Ads, Linkedin Ads). Research rynku oraz działań marketingowych konkurencji.

Analizę danych o użytkownikach serwisu www oraz landingów (Google Analytics i HotJar). Przygotowywanie wytycznych do landing pages, dedykowanych konkretnym działaniom marketingowym.

Planowanie lejków konwersji i ich optymalizację. Współpracę z działem sprzedaży i działem obsługi klienta. Raportowanie wyników kampanii oraz tworzenie i wdrażanie wytycznych optymalizacyjnych.

Tworzenie koncepcji i strategii nowych działań marketingowych. Wsparcie w tworzeniu contentu zgodnego z SEO. (surferseo, answerthepublic.

com) Konfigurację Google Tag Manager oraz celów w Google Analytics. Negocjacje i onboarding agencji marketingowych, które wesprą nas w działaniach.

Oferujemy : Wynagrodzenie 7 - 12 tys. przy dowolnej formie współpracy (UOP / B2B). Pracę hybrydową (2 dni w biurze, 3 dni zdalnie).

Wsparcie zewnętrznych konsultantów Casbeg - firmy wspierającej nas w zakresie marketingu i sprzedaży. Przestronne biuro w Buszewie niedaleko Pniew (okolice Poznania).

Narzędzia potrzebne do pracy. Możliwość udziału w międzynarodowych projektach. Pakiet socjalny w ramach ZFSS (dopłaty do wczasów, karta kulturalna sportowa Edenred, upominki świąteczne).

Jak wygląda proces rekrutacyjny?

 • Wyślij nam swoje CV.
 • Jeśli spełniasz kryteria, otrzymasz od nas maila z zadaniem do rozwiązania.
 • Po weryfikacji odpowiedzi wybrani kandydaci zostaną zaproszeni na spotkanie z przedstawicielem Casbeg - wspierającej nas firmy doradczej.
 • Po udanej rozmowie zaprosimy Cię na spotkanie (videocall) z CEO FairUnderlay.
 • Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij swoje CV.CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 12 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji.

  Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

  Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści :

  Informujemy, że Pana / Pani dane osobowe są zbierane i przetwarzane w zbiorze pn. Kandydaci do pracy dla celów prowadzenia postępowania rekrutacyjnego, w oparciu o wyrażoną przez Pana / Panią zgodę.

  Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem danych jest Fair Packaging sp. z o.o. sp.j. z siedzibą w Buszewo 10, 62-045 Pniewy.

  Ma Pan / Pani prawo wglądu w dane i ich poprawiania, jeśli są niepoprawne lub nieaktualne oraz odwołania w każdym czasie swojej zgody, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Pani / Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacji, a po tym czasie przez kolejne 12 miesięcy dla celów ponownej rekrutacji.

  Dane ze zbioru Kandydaci do pracy nie są udostępniane innym podmiotom, za wyjątkiem podmiotów upoważnionych do żądania tych danych na podstawie powszechnie obowiązujących ustaw.

  Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (USTAWA z dnia 10 maja 2018 r.

  o ochronie danych osobowych wraz z późniejszymi zmianami (Dz.U.2019.1781 z dnia 19.09.2019)

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Casbeg sp. z o.o. sp.k. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Powstańców Śląskich 5 danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów prowadzenia rekrutacji.

  Informujemy, że administratorem danych jest Fair Packaging sp zoo sp j z siedzibą w Buszewo 10, dalej jako "administrator").

  Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe przetwa...more

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku