PRACA W JELICIARNI
WS Detachering B.V.
Lublin, PL
1 d. temu
source : Europa.jobs

Nie znasz języka angielskiego i nie posiadasz prawa jazdy, a chciałbyś rozpocząć pracę w Holandii? Poszukujemy kandydatów do firmy zajmującej się oczyszczaniem wnętrzności zwierzęcych.

Jest to praca w ciepłym pomieszczeniu, w którym może panować specyficzny zapach. Obowiązki : Płukanie jelit za pomocą myjki bądź ręcznieWieszanie wnętrzności na taśmę oraz segregacjaInne prace pomocnicze Tego oczekujemy od Ciebie : Dobra kondycja fizycznaBrak przeciwskazań do pracy z mięsem i widoku krwiDostępność na dłuższy okres czasuChęci do przyuczenia się na danym stanowisku Oferujemy Ci : Stawkę : €11,07 + dodatki za zmianyTygodniowy system wypłatTransport do pracyInternetowy profil pracownikaZakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotneKontrakt w języku polskim oparty na holenderskim prawie pracy i pomoc polskiego koordynatoraPracę na długi okres czasu

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku