Pracownik produkcji
Derksen Polska Sp.z o.o.
Gliwice, Polska
‎2 godz. temu
source : Jobs.pl

Derksen Polska Sp. z o.o. jest certyfikowaną Agencja Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego (nr certyfikatu 4042). Obecnie dla swojego dla Klienta poszukujemy :

Pracowników produkcji

Miejsce pracy : Gliwice, Strefa Ekonomiczna

Opis stanowiska :

  • Prace manualne przy produkcji
  • Obsługa narzędzi na stanowisku pracy
  • Składanie opakowań i ekspozytorów reklamowych z tektury
  • Wymagania :

  • Zdolności manualne, dbałość o szczegóły
  • Gotowość do pracy od zaraz
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Chęci do pracy
  • Oferujemy :

  • Stałą pracę w systemie dwuzmianowym w godz 6-14 oraz 14-22
  • Umowa zlecenie (po 3 miesiącach przejście bezpośrednio pod firmę na umowę o pracę)
  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV