Młodszy specjalista w dziale księgowym z j. niemieckim
Cee Experts
Poznań, Wielkopolskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Dla naszego klienta, dużej międzynarodowej firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukujemy osób biegle władających językiem niemieckim oraz angielskim.

 • Obowiązki : - wsparcie kolegów i koleżanek z działu w pracach biurowych; - nadzór nad sprawnym obiegiem dokumentów; - kontakt i weryfikacja znajomości języka niemieckiego i angielskiego kandydatów;
 • aktywne poszukiwanie kandydatów do pracy; Wymagania : - bardzo dobra znajomość języka niemieckiego oraz angielskiego, -
 • znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem; - zaangażowanie w wykonywaną pracę Oferujemy - szkolenie przygotowujące do pracy -

  pracę w młodym dynamicznym zespole - codzienny kontakt z j. niemieckim oraz angielskim, - atrakcyjne wynagrodzenie, - umowę o pracę na pełen etat.

  Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie, wysyłając cv. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

  o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku