Operator produkcji -> zarób od 3000zł netto -> stała praca + transport!
Randstad Polska
Gniechowice, Polska
2 d. temu

Szukasz atrakcyjnej i stabilnej pracy z możliwością rozwoju?

Aplikuj i rozpocznij prace w najnowocześniejszej fabryce w Europie !

lokalizacja : Nowa Wieś Wrocławska / k. Wrocławia

oferujemy

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie od 3750 do 4750 brutto w zależności od doświadczenia
  • bonus frekwencyjny do 400 zł
  • dodatek do godzin nocnych 150-200 zł brutto
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (bezpośrednio z zakładem pracy)
  • bogaty pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, bogaty program socjalny, pracowniczy program emerytalny)
  • dofinansowanie do posiłków
  • możliwości uzyskania uprawnień UDT i SEP
  • darmowy dojazd pracowniczy z Wrocławia i innych 50 miejscowości, m.in. Dzierżoniowa, Bielawy, Strzelina, Ziębic, Ząbkowic Śl.
  • Świdnicy, Wałbrzycha, Strzegomia, Łagiewnik, Niemczy, Ciepłowodów, Trzebnicy

    zadania

  • obsługa maszyn
  • obsługa systemu SAP i raportowanie
  • kontrola kluczowych parametrów jakościowych
  • oczekujemy

  • minimum 0,5 roku doświadczenia w obsłudze maszyn
  • mile widziana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do uzyskania
  • gotowości do pracy w systemie 12 h (4dni pracy, 4 dni wolne)
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47