Operator automatu szklarskiego NIEMCY
Trenkwalder
Mielec, Podkarpackie
6 d. temu

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym.

Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko : Operator automatu szklarskiego Numer ref. OAS / DE / 0818 Niemcy Zadania : -

Obsługa automatu szklarskiego -Regulacja nożyc -Bezpieczne zatrzymanie automatu -Diagnostyka i usuwanie wad -Wymiana podstawowych części mechanicznych automatu Wymagania : -

roczne doświadczenie na podobnym stanowisku - znajomość języka niemieckiego mile widziana Oferujemy : - umowę o pracę tymczasową, -

około 180 h / miesięcznie - pracę w ruchu ciągłym w systemie trzyzmianowym Kontakt : 605124285 Prosimy o dopisanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych (włączając fotografię zamieszczoną w CV) przez Trenkwalder & Partner Sp.

z o.o., Trenkwalder Patron Sp. z o.o., Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. oraz Trenkwalder Outsourcing Poland Sp. z o.o. dla celów prowadzenia rekrutacji, w której biorę udział.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku