Pracownik Gospodarczy Modlniczka
Probet
Wielka Wieś, Małopolskie
15 d. temu
source : Lento.pl

Probet Sp. z o.o. działa na polskim rynku ponad 20 lat aktywnie wspieramy zatrudnienie osób niepełnosprawnych na terenie całej Polski.

Dbamy o pracowników budując pozytywne relacje wzajemnego zaufania. Poszukujemy osób chcących podjąć pracę w charakterze : Pracownik Gospodarczy. Miejsce pracy : Modlniczka

 • ZAKRES OBOWIĄZKÓW : czynności z zakresu usług serwisu porządkowego mechaniczne czyszczenie hali
 • WYMOGI : aktualne orzeczenie o niepełnosprawności zdecydowanie do podjęcia pracy od zaraz. doświadczenie - mile widziane
 • OFERUJEMY : atrakcyjne warunki zatrudnienia szkolenia wewnętrzne przywileje wynikające z zatrudnienia jako osoba niepełnosprawna.
 • dodatkowy urlop zwrot kosztów leczenia możliwość dofinansowania dojazdu do pracy oraz wiele innych. Czekamy na Ciebie Kontakt : Grzegorz 32 413 15 50 po odsłuchaniu komunikatu wybierz 5 Mobile : 723 068 654 CV i dane osobowe kandydatów otrzymane w ramach prowadzonej rekrutacji będą przechowywane przez okres niezbędny dla celów jej przeprowadzenia, jednak nie dłużej niż przez 2 miesiące od momentu ich otrzymania.

  Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym na potrzeby obecnej oraz przyszłych rekrutacji, przez okres nie dłuższy niż 24 miesiące.

  Dane osobowe przechowujemy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz opcjonalnie dla przyszłych rekrutacji jeśli otrzymamy taką zgodę.

  Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Po wskazanym okresie dane osobowe są usuwane i nie są przetwarzane w żadnym innym celu.

  Dane nie podlegają profilowaniu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom współpracującym na podstawie umów powierzenia w zakresie niezbędnym do realizacji powyższych celów.

  Danych nie przekazujemy poza Europejski Obszar Gospodarczy. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo cofnięcia zgody wobec przetwarzania, prawo dostępu do treści i przenoszenia swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO; w przyszłości Prezes UODO).

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku