Senior .NET Developer
LIBRATEAM
Porcelanowa, Katowice
4 d. temu
source : Solid.jobs

Czym będziesz się zajmować?

Jesteś doświadczonym .NETowcem? Dołącz do naszego wewnętrznego zespołu!

Twój zakres obowiązków :

  • projektowanie i tworzenie aplikacji w technologii .NET 6, ASP.NET Core 6, Angular
  • praca z chmurą (Microsoft Azure - App Services, ServiceBus, Redis, Azure Functions, AppInsights, CosmosDB)
  • programowanie logiki biznesowej i aplikacyjnej w rozproszonej architekturze
  • programowanie warstwy dostępu do danych w oparciu o Entity Framework Core i Azure SQL
  • praca w Visual Studio 2022
  • będziesz mieć dostęp do narzędzi wspomagających pracę (Resharper, CodeMaid, SonarQube)
  • Code review
  • współpraca z zespołem analityków biznesowych, testerów i project managerów
  • Oferujemy :

  • dowolną formę zatrudnienia (B2B, UOP)
  • możliwość pracy hybrydowej
  • czas na Twój rozwój
  • wymianę wiedzy technicznej w firmie
  • prywatną opiekę medyczną
  • Kogo poszukujemy?

    Szukamy doświadczonego programisty .NET.

    Nasze wymagania :

  • minimum 5-letnie doświadczenie w developmencie komercyjnych rozwiązań w oparciu o technologię .NET
  • zaawansowana znajomość .NET (w tym ASP.NET Core) i C#
  • bardzo dobra znajomość relacyjnych baz danych (MS SQL Server) oraz ORM Entity Framework Core
  • doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych i integracyjnych
  • umiejętność pracy z GIT
  • Mile widziane :

  • znajomość frameworka Angular
  • znajmość technologii Xamarin
  • Znajomości :

  • ASP.NET Core
  • Języki :
  • Polski
  • Angielski
  • Jakie warunki i benefity otrzymasz?

  • 10500-17500 PLN miesięcznie
  • Umowa o pracę - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna : Możliwa częściowo
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Pakiet medyczny, Ubezpieczenie
  • Kim jesteśmy?

    Jesteśmy małym, zgranym zespołem, który realizuje ciekawe zagraniczne projekty.