KONSULTANT TELEFONICZNY – DZIAŁ HANDLOWY
TUZ
WARSZAWA
‎13 godz. temu

Opis stanowiska :

  • Telefoniczne umawianie spotkań dla Przedstawicieli Handlowych
  • Doradztwo w zakresie produktów oferowanych przez Firmę
  • Tworzenie bazy Klientów
  • Raportowanie wyników pracy
  • Oferujemy :

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Stałe wynagrodzenie oraz premie uzależnione od wyników
  • Pracę od poniedziałku do piątku, wolne weekendy
  • Biuro w dogodnej lokalizacji
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Oczekiwania :

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (Call Center, telemarketing itp.)
  • Dobra znajomość obsługi komputera i pakietu Office (Word, Excel)
  • Zaangażowanie i konsekwencja w działaniu
  • Pewność siebie i śmiałość w kontaktach telefonicznych
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych