Dulgher cofraje
Cerasum Sp. z o.o. Sp.k
Cały kraj, Germania
6 d. temu
source : Europajobs

Firma Cerasum Sp. z.o o Sp.k (numer certyfikatu 21623) jest prężnie działającą Agencją Pracy z wieloletnim doświadczeniem w sektorze budowlanym.

Uwzględniając osobiste plany życiowe kandydatów zapewniamy zawsze niemiecką umowę o pracę z pełnym dostępem do świadczeń socjalnych.

 • Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko : MURARZ / CIEŚLA SZALUNKOWY / OPERATOR DŹWIGU Wymagania : -doświadczenie w wykonywanym zawodzie;
 • umiejętności ciesielskie lub murarskie; -odporność na pracę pod presją czasu; -mile widziane : prawo jazdy kat. B, komunikatywny j.
 • niemiecki oraz umiejętność pracy na podstawie rys. technicznego. Oferta : -zatrudnienie na warunkach niemieckich; -atrakcyjne wynagrodzenie;
 • bezpłatne zakwaterowanie w pełni wyposażone; -samochód firmowy -możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy -wsparcie naszych konsultantów w wypełnianiu dokumentacji związanej z zasiłkiem rodzinnym (tzw.
 • Kindergeld), ubezpieczeniem itp. Oferujemy : MOŻLIWOŚĆ PRACY W SYSTEMIE "DEKADOWYM", ORAZ COTYGODNIOWE ZJAZDY DO POLSKI DODATKOWY BON ZA PRZEPRACOWANY MIESIĄC W WYSOKOŚCI 44 EURO!!!

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku