Magazynier
WestRock
Bialystok, Podlaskie Voivodeship
3 d. temu

Multi Packaging Solutions Bialystok Sp. z o.o. - drukarnia offsetowa zatrudni osobę na stanowisko :

MAGAZYNIER

Miejsce pracy : BIAŁYSTOK, BARANOWICKA

OBOWIĄZKI :

  • przyjmowanie dostaw surowców i materiałów
  • wydawanie materiałów i surowców do produkcji
  • rozładunki i załadunki towarów,
  • WYMAGANIA :

  • doświadczenie w pracy na magazynie
  • uprawnienia na wózki widłowe
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • OFERUJEMY :

  • umowę o pracę
  • stabilną pracę
  • wynagrodzenie zasadnicze + premia
  • dofinansowanie do świąt / wakacji / kart sportowych / opieki medycznej
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres : rekrutacja westrock-mps.com

    W temacie maila proszę wpisać : MAGAZYNIER

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych