Starszy Technik w dziale digitalizacji i post-produkcji (m/k)
IMAR SERVICE GROUP Sp. z o.o.
Warszawa, mazowieckie, Polska
5 d. temu

Imar Service Group (nr rej. agencji zatrudnienia : 114) - od 1997 roku specjalizujemy się w usługach pracy tymczasowej, rekrutacji stałej, outsourcingu oraz payrollu.

W naszej codziennej pracy stawiamy na otwartą komunikację, profesjonalną obsługę Klientów i Kandydatów oraz doradzanie najlepszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb naszych kontrahentów.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży medialnej, poszukujemy Kandydatów zainteresowanych objęciem stanowiska :

Starszy Technik w dziale digitalizacji i post-produkcji (m / k)

Miejsce pracy : Warszawa

Zakres obowiązków :

  • Uczestnictwo we wdrażaniu systemów zarządzania zasobami medialnymi,
  • Konfigurowanie i dostosowywanie przepływów pracy związanych z zarządzaniem treścią,
  • Digitalizacja i walidacja materiałów audio-video,
  • Przeprowadzanie technicznej kontroli jakości dostarczonych kopii audio-video,
  • Dostosowywanie obrazu i dźwięku w materiałach audio-wideo zgodnie ze specyfikacjami technicznymi,
  • Rejestrowanie nowych materiałów audiowizualnych, w tym lokalizacji,
  • Synchronizacja wersji językowych z obrazem, jeśli jest to wymagane,
  • Tworzenie segmentów / części do filmów i seriali,
  • Przygotowywanie materiałów emisyjnych i VOD zgodnie ze specyfikacją.
  • Oczekiwania :

  • Wykształcenie wyższe informatyczne / techniczne,
  • Kilkuletnie doświadczenie w branży telewizyjnej / emisji oraz w pracy z systemem zarządzania zasobami medialnymi i automatyzacji,
  • Doświadczenie z liniowymi i nieliniowymi formatami plików, w tym pakowaniem i dostarczaniem,
  • Doświadczenie w konfiguracji oprogramowania AutoQC,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Bardzo dobra znajomość Adobe CC i FCP,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera w systemie MAC i Windows,
  • Bardzo dobra znajomość formatów plików video / audio / napisy,
  • Doskonała organizacja pracy, sumienność i dyspozycyjność,
  • Zdolność szybkiego uczenia się i samodzielność,
  • Umiejętność działania pod presją czasu,
  • Gotowość do pracy zmianowej.
  • Oferujemy :

  • Pracę w dynamicznej międzynarodowej organizacji,
  • Stały rozwój zawodowy i osobisty,
  • Dogodną formę współpracy,
  • Opieka medyczna, karta Benefit.
  • Aplikuj