Przedstawiciel handlowy
KIPP
Szczecin, Zachodniopomorskie
31 d. temu
source : Lento.pl

Krajowy Instytut Pomocy Powypadkowej oferuje kompleksowe usługi prawne zarówno dla klientów indywidualnych jak również dla przedsiębiorców.

Wiodącym obszarem naszych działań jest pomoc przy dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych oraz dopłaty do odszkodowań komunikacyjnych w zakresie uszkodzonych pojazdów.

Zatrudniamy najlepszych specjalistów i handlowców. Obsługujemy Klientów z najwyższą starannością oraz pełnym zaangażowanie w powierzone zadania.

OFERUJEMY : - wynagrodzenie za sprzedaż (3 000 - 20 000 miesięcznie), - skuteczne i sprawdzone techniki sprzedaży, - atrakcyjny pakiet produktów prawnych w ofercie w tym przelew wierzytelności w przedmiocie szkód na pojazdach z 60% kwotą na wykup.

Możliwość awansu na stanowisko Dyrektora Generalnego (50% prowizji) z uposażeniem m.in. w samochód służbowy w ciągu 12 miesięcy! ZADANIA : -

prezentowanie oferty Kancelarii na spotkaniu z Klientem, - przygotowanie wraz z Klientem dokumentów do sprawy, - budowanie oraz utrzymywanie relacji z Klientem.

WYMAGANIA : - zatrudniamy wyłącznie najlepszych handlowców, - zatrudniamy wyłącznie ludzi z doświadczeniem w sprzedaży, -

pełne zaangażowanie - minimum 40 godzin tygodniowo, - komunikatywność i dobra organizacja pracy. To może być Najlepsza Praca Dla Ciebie! Aplikacje prosimy przesyłać w formie załącznika do wiadomości.

Prosimy o dopisanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnych i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Krajowy Instytut Pomocy Powypadkowej Sp.

z o.o. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity : Dz. U. z 2014r., poz. 1182).

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, zapraszamy do zapoznania się również z naszą stroną internetową www.kipp.edu.pl Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku