Kierownik Regionalny
TOTIS sp. z o.o.
Łódź (pow. poznański), wielkopolskie, Polska
2 d. temu
source : Pracuj.pl

Miejsce pracy : Łódź (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Kluczowe role i obowiązki :
  • Pozyskiwanie nowych klientów,
  • Rozszerzenie bazy klientów,
  • Praca nad sprzedażą i utrzymaniem istniejącej bazy klientów,
  • Wdrażanie planów sprzedaży,
  • Organizowanie szkoleń z zakresu kosmetologii,
  • Organizacja logistyki na terenie miasta (dostarczanie kosmetyków), zgodnie z zamówieniami.
  • Wymagania :
  • Wykształcenie wyższe (lepsze jest wykształcenie medyczne, farmaceutyczne, biochemiczne);
  • Doświadczenie na stanowisku kierownika sprzedaży (1 rok),
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku kierownika regionalnego lub terytorialnego.
  • To oferujemy

  • Warunki pracy :
  • Dogodne godziny pracy
  • Wynagrodzenie : stawka + premia w systemie motywacyjnym / pełny etat
  • Rekompensata za łączność ruchomą,
  • Przyjazny, profesjonalny, młody zespół,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i kariery.
  • O nas

    TOTISPHARMA GROUP jest wyłącznym dystrybutorem na rynku profesjonalnej kosmetologii iniekcyjnej na Ukrainie od 2010 roku.

    Wyłączność, bezpieczeństwo i naturalne rezultaty stanowią główną przewagę konkurencyjną produktów TOTISPHARMA.

    W związku z rozwojem firmy potrzebny jest ambitny i aktywny kierownik regionalny, to dość trudna, ale ciekawa praca, która jest idealna dla osób odpowiedzialnych, zmotywowanych, które wiedzą, jak osiągać wyniki.

    Poszukujemy Kierownika Regionalnego w następujących miastach :

  • Łódź
  • Potencjalni klienci Grupa TOTISFarma - lekarze, kosmetyczki, kliniki medycyny estetycznej w Twoim mieście.

    Praca w Grupie TOTISFarma :

  • praca w stabilnie rozwijającej się firmie,
  • perspektywę rozwoju kariery - do dyrektora oddziału.
  • system motywacyjny, który zapewnia stały wzrost płac,
  • szkolenia wewnętrzne, bezpłatne.
  • Zgłoś tę pracę