Purchase to Pay (P2P) Manager
Randstad Polska
Warszawa, Polska
5 d. temu

Dla naszego klienta lidera branży produkcyjnej poszukujemy pracownika na stanowisko P2P Manager.

Będziesz odpowiedzialny za koordynację całego procesu P2P oraz miał możliwośc pracy w międzynarodowym środowisku.

oferujemy

  • umowa o pracę tymczasową na okres 9 miesięcy
  • możliwość pracy hybrydowej z Warszawy lub Łodzi
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • karta sportowa
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zadania

  • nadzorowanie miesięcznego zamknięcia finansowego i innych procesów księgowych w zakresie PTP
  • odpowiedzialność za efektywny przegląd kontroli ICS w zakresie PTP
  • kierowanie zespołami specjalistów ds. PTP oraz zarządzanie wydajnością operacyjną
  • identyfikowanie i wdrażanie bieżących usprawnień procesów
  • zapewnie wiedzy merytorycznej pracownikom
  • odpowiedzialność za procesy pozyskiwania zasobów w zakresie PTP, w tym angażowanie i zatrzymywanie talentów
  • wdrażanie i szkolenie zespołów w zakresie nowych dyrektyw i polityk

    oczekujemy

  • tytułu magistra w dziedzinie finansów, administracji biznesowej lub pokrewnych
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (min.B2)
  • 6 lat doświadczenia na stanowiskach związanych z finansami
  • zdolności koordynacyjne i komunikacyjne
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47