Pomoc przy produkcji wyrobów ziemniaczanych - do 21 zł na rę
Grupa progres
Lębork, Pomorskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Poszukujemy osób chętnych do dorywczej pomocy przy produkcji wyrobów ziemniaczanych (m.in. frytki, placki ziemniaczane) w fabryce w Lęborku.

Oferujemy : - atrakcyjną stawkę godzinową - 21 zł / h brutto - dla uczniów i studentów to 21 zł na rękę, dla pozostałych około 16 zł netto.

 • możliwość dorywczego zarobku i nawiązania współpracy na dłuższy czas. - umowę zlecenie; Wymagamy; - aktualnej książeczki sanepidu lub orzeczenia sanitarno-epidemiologicznego;
 • pełnoletności; - dyspozycyjności i gotowości do świadczenia usług w systemie zmianowym. Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV Informujemy, iż niniejsza oferta jest ofertą pracy tymczasowej.
 • Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 5088. Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Progres HR Poland Sp.

  z o.o. (dawniej Progres Sp. z o.o. Sp. k.) z siedzibą przy al. Grunwaldzkiej 411, 80-309 Gdańsk, e-mail : kontaktgrupaprogres.

  pl (zwana dalej Spółką). Inspektorem Ochrony Danych jest, e-mail : IODgrupaprogres.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji na podstawie art.

  6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

  Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata.

  Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa.

  Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.

  Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO.

  Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku