Kierownik zmiany logistyki
Randstad Polska Sp. z o.o.
Gliwice, śląskie, Polska
‎9 godz. temu
source : Praca

Dołącz do zespołu specjalistów i rozwijaj się w międzynarodowej firmie produkcyjnej!

oferujemy :

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z Klientem
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • udział w szkoleniach
  • benefity : dofinansowanie posiłków w kantynie pracowniczej, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie dojazdów do pracy, ubezpieczenie grupowe oraz świadczenia w ramach ZFŚS
  • zadania

  • zarządzanie zespołem pracowników
  • zapewnienie przestrzegania przepisów prawa pracy, BHP, procedur oraz standardów firmy
  • przyjmowanie dostaw w SAP, rozmieszczanie towaru, kontrola przyjmowanego towaru, sprawdzanie zgodności, przyjmowanie i wydawanie dostaw nieseryjnych
  • współpraca z działami produkcyjnymi oraz z planistami
  • tworzenie zamówień produkcyjnych dla planowanych procesów
  • obsługa SAP z poziomu procesów logistycznych
  • nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów w magazynie
  • oczekujemy :

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • znajomość procesów logistycznych w obszarze magazynu
  • aktualne uprawnienia IWJO i IIS oraz znajomość systemu SAP
  • znajomość przepisów BHP oraz przepisów prawa pracy
  • znajomość środowiska pracy wg metod Lean Manufacturing
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • zdolności komunikacyjne
  • Zgłoś tę pracę