Handlowiec - Specjalista ds. Sprzedaży
GreenMax
Toruń, kujawsko-pomorskie, Polska
3 d. temu
source : Pracuj.pl

Miejsce pracy : Toruń

Twój zakres obowiązków

  • Praca obejmuje aktywną obsługę klienta
  • Profesjonalne doradztwo oraz dobór urządzeń
  • Sprzedaż oparta na budowaniu relacji
  • Tworzenie siatki kontaktów oraz poleceń
  • Realizowanie wyznaczonych celów
  • Raportowanie wyników
  • Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej minimum 3 lata
  • Pełna dyspozycyjność czasowa
  • Samodyscyplina i silna motywacja do pracy
  • Pełne zaangażowanie, sumienne wykonywanie obowiązków
  • Umiejętność budowania relacji i zdobywania zaufania
  • Mile widziane

    Doświadczenie z zakresu sprzedaży ekologicznych systemów grzewczych oraz odnawialnych źródeł energii.

    To oferujemy

  • Praca na gotowych, wartościowych spotkaniach
  • Unikalny, ekologiczny, wartościowy produkt
  • Wyjątkowo atrakcyjny system prowizyjny
  • Premie motywacyjne, cykliczne oraz okresowe
  • Pełne szkolenie techniczne
  • Pełne szkolenie sprzedażowe
  • Regularne szkolenia uzupełniające
  • Przejrzyste i atrakcyjne warunki współpracy
  • Bezpośrednie wsparcie merytoryczne
  • Praca w stabilnej firmie
  • Brak sufitu finansowego
  • Możliwość rozwinięcia skrzydeł personalnych oraz finansowych
  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • ryczałt na paliwo
  • parking dla pracowników
  • karty przedpłacone
  • szeroki zakres szkoleń
  • nowoczesne narzędzia pracy
  • Oferujemy nowoczesny model pracy handlowca. Proces sprzedaży podzielony został na kilka odrębnych etapów. Zadaniem handlowca jest budowanie relacji, zdobycie zaufania i sprzedaż.

    Nie wymagamy akwizycji, nie stosujemy nachalnych systemów CC. Handlowiec udaje się na umówione, kaloryczne spotkania.

    GreenMax

    GreenMAX jest czołową polską firmą, specjalizującą się w ekologicznych systemach grzewczych oraz odnawialnych źródłach energii.

    Już od ponad sześciu lat dostarczmy naszym Klientom starannie wyselekcjonowane rozwiązania czołowych, sprawdzonych producentów branży.

    Dysponujemy stałą załogą zaangażowanych specjalistów, którzy regularnie poszerzają swoją wiedzę, aby dostarczać naszym klientom nowoczesnych i trwałych rozwiązań, idealnie dopasowanych do ich potrzeb i możliwości.

    Nasz dział dofinansowań, skutecznie organizuje wszystkie formalności. Posiadamy wyjątkowo korzystne formy finansowania, umożliwiające wykonania inwestycji bez angażowania własnych środków.

    Na rynku wyróżnia nas dokonała obsługa po montażowa. Prowadzimy klienta poprzez proces od podpisania umowy, dostawy produktów, montaż i końcowego uruchomienie aż do otrzymania dofinansowania.

    Zawsze w sposób precyzyjny i zaplanowany.

    Naszą misją jest uświadamianie społeczeństwa o stanie zanieczyszczeń powietrza w naszym kraju. Jesteśmy dumni z faktu, że oferowane przez nas usługi przyczyniają się do poprawy zdrowia naszych klientów, ich najbliższego otoczenia, a w szerszej skali całego kraju.

    Klikając w przycisk Aplikuj , Aplikuj teraz lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do GreenMax Sp. z o.o. z siedzibą w : Twarda 18, 00-105 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail : kontakt greenmax.pl.

    Będziemy przetwarzali informacje o Tobie w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, w oparciu o następujące podstawy prawne : (a) aby wypełnić ciążące na nas obowiązki prawne dane wskazane w Kodeksie pracy (m.

  • in. dane identyfikacyjne, dane kontaktowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, umiejętności, kwalifikacje) lub w innych przepisach prawa (według wymogów ogłoszenia);
  • b) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i Twojej dostępności do rozpoczęcia pracy);
  • c) w oparciu o Twoją zgodę (np. Twój wizerunek, zainteresowania); w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. Twój adres e-mail, który jest niezbędny do Twojej identyfikacji na formularzu Pracuj.

    pl). Twoje dane osobowe możemy przetwarzać także celu prowadzenia przyszłych rekrutacji na różne stanowiska (w oparciu o Twoją zgodę).

    Podanie danych osobowych wskazanych w przepisach prawa, niezbędnych do podjęcia działań na Twoje żądanie przed zawarciem umowy lub niezbędnych w naszym prawnie uzasadnionym interesie, jest obowiązkowe, żeby wziąć udział w rekrutacji.

    Podanie pozostałych danych jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę lub przetwarzamy je na Twoje żądanie przed zawarciem umowy) do innego administratora danych.

    Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres : maks. 1 roku od zakończenia publikacji ogłoszenia.

    Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez okres : maks. 1 roku od zakończenia publikacji ogłoszenia.

    Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.

    Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG). W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail : kontakt greenmax.pl.