Specjalista w obszarze bankowości detalicznej
ING
śląskie
1 d. temu

Forma zatrudnienia : umowa na zastępstwo (ok. 2 lata)

Miejsce pracy : Centrum Handlowe Galena w Jaworznie

Twoje zadania :

  • Zapewnienie najwyższej jakości obsługi Klientów indywidualnych
  • Budowanie długotrwałych relacji z Klientami m.in. poprzez aktywne dopasowanie oferty produktowej do aktualnych i przyszłych potrzeb Klienta
  • Indywidualne podejście do potrzeb każdego Klienta
  • Wspieranie i edukowanie Klientów w korzystaniu z nowoczesnych narzędzi oraz bankowości internetowej i mobilnej
  • Realizacja zespołowych zadań sprzedażowych w ramach produktów bankowości codziennej i specjalistycznej : inwestycji oraz produktów dla Przedsiębiorcy
  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi transakcji gotówkowych
  • Nasze oczekiwania :

  • Pozytywne nastawienie do ludzi i otwartość na zmiany
  • Odpowiedzialność, inicjatywa, samodzielność i konsekwencja w działaniu
  • Umiejętność szybkiego uczenia się i chęć rozwoju kompetencji niezbędnych na stanowisku
  • Łatwość w budowaniu relacji i otwartość na pracę zespołową
  • Praktyczna umiejętność pracy z nowoczesnymi narzędziami tj. tablet, smartfon
  • Doświadczenie w pracy związanej ze sprzedażą lub obsługą klienta
  • Znajomość produktów i regulacji bankowych
  • Doświadczenie w obsłudze kasowej
  • Wykształcenie min. średnie
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych