Monter sklejki podłogowej lub wykładziny PCV
Volvo
Polska
5 d. temu

Opis stanowiska

Volvo Polska - Centrum Przemysłowe poszukuje kandydatów na stanowisko : MONTER SKLEJKI PODŁOGOWEJ LUB WYKŁADZINY PCV

01 Czego oczekujemy?

 • Zdolności manualnych
 • Umiejętności pracy przy użyciu narzędzi ręcznych stolarskich lub tapicerskich (np. noży)
 • Umiejętności pracy w zespole
 • Samodzielności i odpowiedzialności za powierzone zadania i sprzęt
 • 02 Jakie będą Twoje zadania?

 • Montaż sklejki lub wykładziny w autobusach miejskich i turystycznych
 • Wycinanie i przygotowywanie materiału
 • Inne prace wykończeniowe przy budowie autobusu
 • 03 Dlaczego warto u nas pracować?

  Ponad 70% pracowników produkcji jest z nami od co najmniej 10 lat. Kolejny rok z rzędu zdobyliśmy tytuł Top Employer, który świadczy o najwyższych standardach pracy w naszej firmie.

  Jesteśmy kojarzeni z wyjątkową jakością produktów i usług, dbałością o bezpieczeństwo ludzi i troską o środowisko naturalne.

  O nas

  Volvo Group to jeden z czołowych na świecie producentów samochodów ciężarowych, autobusów, maszyn budowlanych oraz silników morskich i przemysłowych, do którego należą słynne marki Volvo, Renault Trucks, Mack, UD Trucks, Eicher, SDLG, Terex Trucks, Prevost, Nova Bus, UD Bus i Volvo Penta.

  Volvo Buses stawia sobie za cel, aby każdego dnia miliony ludzi mogły dotrzeć do celu podróży. Pewnie, bezpiecznie i z poszanowaniem środowiska.

  Chcemy coś zmienić na lepsze, będąc pionierem w obszarze przyszłych zrównoważonych rozwiązań transportowych. Chcemy, aby klienci mogli na nas liczyć, każdego dnia gwarantując na całym świecie dyspozycyjność i niezawodność.

  Volvo Buses jest liderem największej od dziesięcioleci zmiany technologicznej w dziedzinie transportu publicznego, oferując rozwiązania elektromobilności.

  Pracujemy z pasją, darzymy się wzajemnym zaufaniem i z otwartością podchodzimy do zmian, aby wyprzedzać konkurencję. Współtworzymy sukces naszych klientów.

  Production

  Ostatni dzień możliwej aplikacji

  19-Paź-2019

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku