Specjalista ds. rekrutacji
GRH Polska
Rzeszów
‎11 godz. temu
source : recrute

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za :

  • Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacji na rynek zagraniczny redagowanie ogłoszeń, selekcję kandydatów, przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych oraz rekomendację wybranych kandydatów do Koordynatorów
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z kandydatami
  • Wsparcie pozostałych pracowników w rekrutacji na rynek polski
  • Szukamy kogoś kto :

  • Ma doświadczenie w rekrutacji pracowników na rynek zagraniczny (preferowana branża budowlana)
  • Chce się rozwijać w obszarze rekrutacji tradycyjnej jak i headhunting, direct search oraz employer branding
  • Jest samodzielny, dobrze zorganizowany i nastawiony na skuteczną realizację projektów
  • Co otrzymasz w zamian?

  • Możliwość doskonalenia swoich kompetencji i podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia branżowe
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Różnorodność projektów rekrutacyjnych
  • Wynagrodzenie podstawowe + jasno określony system wynikowy
  • Jeśli myślisz, że to właśnie Ty jesteś osobą, która pozwoli Nam dalej rozwijać naszą firmę wyślij nam swoje CV na adres : rekruter.erxq.qncq tbapply.pl

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych