Pakowanie warzyw i owoców - Venlo
Work Force Sp. z o.o. Opole
Lublin, PL
2 d. temu
source : Europa.jobs

Praca w firmie polega na pakowaniu warzyw i owocowPROFIL PRACY : - Pakowanie, przepakowywanie, sortowanie, układanie, ważenie, cięcie produktów z / bez maszyn.

 • Regularne dostarczanie tacek na przenośnik taśmowy.- Napełnianie (ręczne) tacek zgodnie z zalecanym składem, wagą i numerami.
 • Dostarczanie i odbieranie produktów za pomocą wózka.- Sprawdzanie produktu i usuwanie złego produktu lub produktów w porozumieniu z kierownikiem grupy- Alarmowanie operatora maszyny w przypadku wykrycia problemów z maszyną i / lub złej ilościproduktu w związku z pakowaniem, zgrzewaniem lub etykietowaniem.
 • Wykonywanie zalecanych czynności związanych z czyszczeniem maszyny i środowiska pracy.- Segregowanie odpadów.Główne atuty oferty : - TRANSPORT DO HOLANDII GRATIS!- BRAK STAWEK WIEKOWYCH- GWARANCJA GODZINPROFIL PRACY- STAWKA GODZINOWA 11,04 brutto- DODATEK DO WYNAGRODZENIA ZORGTOESLAG 111.
 • 00 euro / miesięcznie Dodatkowo oferujemy : Komfortowe zakwaterowanie w pokojach 2-3 osobowych blisko pracy Dojazd do pracy samochodami slużbowymi / rowerami Ubezpieczenie Holenderską umowę o pracę Opiekę polskojęzyczną koordynatorów w Holandii Możliwość wyjazdu dla par Pomoc przy założeniu BSN-numeru SOFI Prawidłowe i terminowe wypłaty wynagrodzenia (tygodniówki) Asystowanie podczas wizyty u lekarza pierwszego kontaktuChcesz dołączyć do naszego zespołu prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

  Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

  o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Work Force Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku