Sprzedawca
FHC-2 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Hoczew, podkarpackie
‎9 godz. temu

Warunki pracy i płacy

Miejsce pracy : Zobacz na mapie 38-604 Hoczew, powiat : leski, woj : podkarpackie Zobacz na mapie Zakres obowiązków : Obsługa klientów sklepu spożywczego oraz stoiska mięsno-wędliniarskiego.

Rodzaj umowy : Umowa o pracę na czas określony Praca tymczasowa oferowana przez agencję : NIE Wymiar etatu : 1 Zmianowość : dwie zmiany Liczba godzin pracy w tygodniu : 40 Liczba godzin pracy w miesiącu : 160 Data rozpoczęcia : 10.

01.2020 Wynagrodzenie brutto : od 2 600 PLN Praca w godzinach 06 : 00-14 : 00, 14 : 00-22 : 00. Wynagrodzenie minimalna krajowa + premia uznaniowa.

Umowa o pracę na okres próbny z możliwością podjęcia dłuższego zatrudnienia. System wynagradzania : Czasowy ze stawką miesięczną Zawód : sprzedawca* Typ propozycji : praca w wolne dni Zapewnienie wyżywienia : NIE Zapewnienie zakwaterowania : NIE Zatrudnienie od zaraz : TAK Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski : NIE Wymagania Dane pracodawcy Pracodawca : FHC-2 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Krótki

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku