ELEKTRYK 15€/godz.+ DIETA 8€ netto/godz. NIEMCY.
Rekrutacja-Kozow
Katowice, PL
5 d. temu
source : Europa.jobs

PRACA - ELEKTRYK BUDOWLANY - NIEMCY - NIEMIECKI PRACODAWCA - NIEMIECKA UMOWA O PRACE. Lokalizacja Pracy LANDY : Baden- Wurttemberg , Bawaria, Hesja.

Niemiecki Pracodawca Poszukuje Elektryków na Projekty Budowlane do Niemiec. Zatrudnienie od 09.11.2020 , 16.11.2020 i w kolejnych Tygodniach.

PRACODAWCA : Niemiecka Agencja Pracy. Zatrudnienie na Niemiecka Umowe o Pracę. OFERTA TYLKO DLA SAMODZIELNYCH ELEKTRYKOW ( nie TEAMY).

Dla Elektryków z Zawodem ( elektryk , elektronik , elektromonter elektromechanik , elektrotechnik). STAWKA : 15,00 euro brutto / godz.

 • DIETA 8,00 euro netto / godz. Pracodawca organizuje Zakwaterowanie. Kwaterę opłaca Pracownik. Ubrania Robocze + Buty Robocze zapewnia Bezpłatnie Pracodawca.
 • WYMAGANIA REKRUTACYJNE : niemiecki w rozmowie komunikatywny A2. zawod branzowy ( elektryk , elektronik, elektrotechnik, elektromonter, elektromechanik, elektroenergetyk).

  SEP nie jest akceptowany. Własne AUTO do wyjazdu do Niemiec nie jest wymagane. Koszty dojazdu do Niemiec po stronie Pracownika.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku