pracownik produkcji
Randstad
Trawniki, Lubelskie
5 d. temu

job description

Szukasz stabilnej pracy na produkcji? Chcesz zobaczyć jak powstają popularne środki czystości?

Miejsce pracy TRAWNIKI

oferujemy

  • wynagrodzenie od 1800 do 2800 na rękę
  • pracę na pełen etat OD MARCA,
  • umowę o pracę tymczasową
  • możliwość przyuczenia (mile widziani Kandydaci / tki bez doświadczenia);
  • zadania

  • pakowanie gotowych produktów np gąbki, kostki toaletowe;
  • kontrola jakości;
  • składanie komponentów;
  • obsługa maszyn i urządzeń znajdujących się na stanowisku pracy
  • oczekujemy

  • motywacji do pracy
  • dyspozycyjności
  • doświadczenia na stanowisku produkcyjnym (mile widziane)
  • Aplikuj