KIEROWCA C+E
Easy Work Service Sp. z o.o.
Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie
6 d. temu
source : Lento.pl

EASY WORK SERVICE Sp.z.o.o. KRAZ 22504 Firma logistyczna z siedzibą w Irlandii poszukuje kierowców posiadających prawo jazdy kat.

C+E (kod 95) Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym. Od kandydatów oczekujemy : prawa jazdy C+E (kod 95), świadectwa ukończonego kursu na przewóz rzeczy, karty kierowcy oraz aktualnego badania lekarskiego, gotowości pracy w systemie 6 tygodni w trasie na 2 tygodnie wolnego, doświadczenia w transporcie międzynarodowym, komunikatywnej znajomości j.

angielskiego. Oferujemy : legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie 135 euro bruttno / h za dzień, wsparcie przy organizacji transportu do / z / na terenie kraju wykonywanej pracy, wsparcie polskojęzycznego Koordynatora Operacyjnego w kraju wykonywanej pracy, możliwość zdobycia doświadczenia w prężnie działającej firmie.

Służymy pomocą w znalezieniu zakwaterowania. Prosimy o przesyłanie oferty CV z klauzulą "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

Ustaw z 2018) poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych na potrzeby przyszłych rekrutacji i przesyłanie potencjalnym pracodawcom" za pośrednictwem portalu.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku