starszy specjalista
BIP Kancelarii Prezesa Rady Ministrów - Służba Cywilna
Gdynia
4 d. temu
source : infoPraca

Urząd Morski w Gdyni

Dyrektor poszukuje kandydatów kandydatek na stanowisko :

starszy specjalista do spraw utrzymania obiektów budowlanych w Wydziale Administracyjno-Gospodarczym

81-338 Gdynia ul.Chrzanowskiego 10

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy :

  • wykonuje przeglądy techniczne obiektów rocznych i pięcioletnich zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy Prawo budowlane.
  • W oparciu o wykonane protokoły przygotowuje materiały niezbędne do zlecania wykonania siłami własnymi bądź w drodze udzielenia zamówienia publicznego, remontów i napraw oraz zaistniałych awarii instalacji i urządzeń obiektów Urzędu Morskiego w Gdyni.

  • prowadzi ewidencję lokali mieszkalnych, określa i nalicza czynsze przy użyciu programu UNISOFT-CZYNSZE , rozlicza zużycia wody i ciepła przez najemców tychże lokali, prowadzi korespondencję związaną z administrowaniem lokalami, przejmuje / przekazuje do zasiedlenia lokale, zawiera umówy najmu, przygotowuje materiały dla Komisji Mieszkaniowej i sprawozdania dla GUS w zakresie mieszkaniówki .
  • prowadzi książkę obiektu budowlanego, nadzoruje zlecone roboty budowlane oraz zlecone naprawy awarii, uczestniczy w komisyjnych odbiorach robót
  • dokonuje kontroli eksploatacji budynków i pomieszczeń z uwagi na sposób ich użytkowania i zgodność z obowiązującymi przepisami oraz racjonalność gospodarki lokalowej
  • prowadzi korespondencję w sprawach związanych z użytkowaniem obiektów budowlanych i nieruchomości, w tym w sprawie wyrażenia zgody na zmianę użytkowania z określeniem warunków, wezwania do przywrócenia stanu przed dokonaniem niedozwolonych przeróbek przez najemców
  • zbiera, gromadzi i wstępnie kwalifikuje potrzeby remontowe dla wszystkich komórek Urzędu Morskiego w Gdyni
  • przygotowuje specyfikacje istotnych warunków zamówienia w zakresie merytorycznego opracowania przedmiotu zamówienia i warunków umowy dla realizacji zamówień publicznych na roboty budowlane, dostawy i usługi
  • opracowuje dane do sprawozdań, planów robót remontowych w zakresie wykonywanych zadań
  • Warunki pracy

    Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań Czynniki szczególnie utrudniające wykonywanie zadań : - krajowe lub zagraniczne wyjazdy służbowe, zagrożenie korupcją, częste reprezentowanie urzędu na zewnątrz, praca w terenie.

    Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy

    Czynniki szkodliwe i warunki uciążliwe dla zdrowia : - praca przy monitorze ekranowym (komputer) pow. 4 godzin dziennie, praca na wysokości powyżej 3 metrów, zmienne warunki atmosferyczne praca w terenie.

    Narzędzia i materiały pracy : - komputer

    Infrastruktura - bariery architektoniczne : - winda - brak podjazdu - brak schodołazu - toaleta niedostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych - drzwi odpowiedniej szerokości - brak miejsc parkingowych dla osób niepełnosprawnych

    Inne informacje :

    W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, wynosi co najmniej 6%.

  • oferty niekompletne, w tym brak własnoręcznie podpisanych listu motywacyjnego i wymaganych oświadczeń oraz złożone po terminie nie będą rozpatrywane (decyduje data stempla pocztowego)
  • Urząd poinformuje osoby, które zakwalifikowały się do poszczególnych etapów naboru telefoniczne lub drogą elektroniczną, a brak kontaktu jest równoznaczny z niezakwalifikowaniem kandydata do dalszych etapów naboru
  • aplikacje odrzucone zostaną komisyjnie zniszczone,
  • proponowane wynagrodzenie zasadnicze brutto od 3 927,78 zł. do 4 198,03 zł. + dodatek za wysługę lat (powyżej 5 lat) od 5% do 20% wynagrodzenia zasadniczego, w zależności od udokumentowanego stażu pracy + dodatkowe wynagrodzenie roczne
  • do składania ofert zachęcamy również osoby niepełnosprawne, które spełniają wymagania określone w ogłoszeniu
  • dodatkowe informacje można uzyskać pod nr. tel. : 58 355 34 95 lub 59 84 81 990 wew.990
  • Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

    niezbędne

    wykształcenie : wyższe techniczne w obszarze budownictwo

    doświadczenie zawodowe / staż pracy

    co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego

    w obszarze budownictwo

    pozostałe wymagania niezbędne :

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (A2 wg ESOKJ)
  • uprawnienia budowlane w zakresie konstrukcyjno-budowlanym nieograniczone lub ograniczone
  • znajomość ustawy Prawo budowlane i aktów powiązanych oraz Kodeksu postępowania administracyjnego
  • znajomość przepisów prawa w zakresie udzielenia zamówień publicznych i innych związanych z realizacją umów
  • umiejętność obsługi komputera w zakresie aplikacji biurowych
  • umiejętność pracy w zespole
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • wymagania dodatkowe

  • uprawnienia budowlane w zakresie konstrukcyjno-budowlanym lub instalacje i sieci cieplne, wentylacyjne, gazowe wodociągowe i kanalizacyjne lub w trakcie zdobywania
  • znajomość programu Norma, programów CAD
  • Dokumenty i oświadczenia niezbędne :

  • CV i list motywacyjny
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia
  • Oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego
  • Oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych
  • Oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • Dokumenty i oświadczenia dodatkowe :

    Dokumenty należy złożyć do : 2021-07-25

    Decyduje data : stempla pocztowego / osobistego dostarczenia oferty do urzędu

    Miejsce składania dokumentów :

    Kancelaria Ogólna

    ul. Chrzanowskiego 10

    81-338 Gdynia

    z dopiskiem : Nr ogłoszenia o naborze - 81250