OPIEKUN OSÓB NIESAMODZIELNYCH I NIEPEŁNOSPRAWNYCH (NR 2328)
Centralna Baza Ofert Pracy
Bydgoszcz
6 d. temu
source : infoPraca

Numer oferty : StPr / 22 / 2328

Obowiązki :

  • monitorowanie stanu zdrowia podopiecznego
  • toaleta ciała podopiecznego, zmiana bielizny osobistej i pościelowej, utrzymanie jej w czystości,
  • przygotowanie posiłków z uwzględnieniem diety chorego
  • utrzymanie pomieszczeń chorego w czystości
  • wspieranie psychiczno-pedagogiczne, edukacyjno-terapeutyczne, podtrzymywanie indywidualnych zainteresowań chorego
  • pomoc w czynnościach domowych takich jak : pranie, sprzątanie, odkurzanie, robienie zakupów, płaceniu rachunków
  • pomoc w sprawach urzędowych (ZUS, NFZ, Urząd Skarbowy, bank, poczta)
  • towarzyszenie podczas wizyt lekarskich
  • Wymagania :

    Wymagania konieczne :

    Wykształcenie :

  • pomaturalne / policealne
  • Pozostałe wymagania :

  • Umiejętność 2 : Mile widziana komunikatywność, otwartość na ludzi, pogodne usposobienie, umiejętność rozwiązywania problemów Umiejętność 1 : Mile widziane doświadczenie w zawodzie opiekuna osób niesamodzielnych Inne : Opieka Domowa Almach od 11 lat oferuje opiekę nad podopiecznymi w obrębie ich domu i najbliższego środowiska.
  • Otaczamy opieką osoby, które są przewlekle chore, opuściły szpital, doznały urazu lub z powodu podeszłego wieku, potrzebują wsparcia w codziennych czynnościach.

    Obecnie poszukujemy opiekunów na pełen etat do pracy na terenie gminy Białe Błota.

    Miejsce pracy : Adama Grzymały Siedleckiego 24, 85-868 Bydgoszcz, powiat : m. Bydgoszcz, woj : kujawsko-pomorskie

    Rodzaj umowy : Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

    Wymagane dokumenty : 509 933 133

    Sposób aplikowania : bezpośrednio do pracodawcy

    Adres www : www.almach.pl

    Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty