Pracownik Ochrony z orzeczeniem
Joker
Inowrocław, Kujawsko-pomorskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Zatrudnimy pracowników ochrony fizycznej z orzeczeniami o stopniu niepełnosprawności.ZAKRES OBOWIĄZKÓW : prowadzenie dokumentacji służbowej ,cykliczne patrolowanie terenu obiektu zapobieganie kradzieżom, dewastacjom, reagowanie w przypadku wystąpienia zagrożenia.

OFERUJEMY : Umowę o pracę ,możliwość dofinansowania z PFRON ( dojazdy do pracy, sprzęt ortopedyczny, turnusy rehabilitacyjne) Aplikacje prosimy składać na podany mail lub kontaktować się telefonicznie w godzinach 8-15 od poniedziałku do piątku.

Osoby zainteresowane udziałem w tym procesie rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści : Zgodnie z art.

6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.

2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że bez zawarcia tej klauzuli CV i Listy motywacyjne nie będą rozpatrywane w procesie rekrutacji. CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres niezbędny do zakończenia procesu rekrutacji.

Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku