Konsultant w salonie Orange CH Tesco Stargard
Salon Orange
Stargard, Zachodniopomorskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Opis oferty pracy : Salon Orange w Stargardzie / Centrum Handlowe Tesco zatrudni osobę, która lubi pracę z Klientami i dobrze czuje się w realizacji celów sprzedażowych.

Jeśli jesteś dynamiczną osobą, lubisz pracę z ludźmi, lubisz rozmawiać przez telefon, chcesz się rozwijać, chcesz z nami nabrać pewności siebie, doświadczenia, rozwijać swoje zainteresowania w sferze obsługi Klienta, otrzymywać dobre wynagrodzenie składające się z podstawy, premii za wyniki oraz udziału w bonusach konkursowych -

zapraszam do aplikacji. Nie wymagamy doświadczenia w pracy z Klientem. Oczekujemy : - nastawienia na realizację celu, - odporności na stres, -

umiejętności szybkiego uczenia się, - dyspozycyjności i chęci do pracy zmianowej 5 dni w tygodniu. Oferujemy : - pracę w doświadczonym zespole, -

pracę w salonie z bardzo dobrymi wynikami i długą historią działalności, - nadzór w czasie wdrożenia przez doświadczonego Konsultanta.

Wyślij CV i napisz kilka słów o sobie. Mile widziane oferty osób uczących się w trybie zaocznym. Zastrzegamy sobie kontakt tylko z wybranymi osobami.

Po okresie próbnym umowa o pracę. W CV proszę zamieścić Klauzulę : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity : Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku