Senior Java Developer
TeamQuest Sp. z o.o.
Katowice, Polska
3 d. temu
source : Jobs.pl

Nasz Klient - specjalistyczna firma informatyczna, oferująca rozwiązania z szeroko rozumianego obszaru zarządzania IT, a w szczególności z obszarów : Zarządzanie usługami wg ITIL (Services Management), Transformacja cyfrowa (Digital Transformation), Doradztwo i specylistyczne szkolenia oraz Rozwój Aplikacji (Application Delivery).

Koncentrują się na kompleksowym podejściu do Klienta oferując nie tylko usługi wdrożeniowe proponowanych rozwiązań, lecz również usługi konsultingowe i doradcze niezależne od technologii informatycznych, zarządzanie projektami oraz merytoryczne szkolenia.

Dostarczamy ją projekty informatyczne. Pracują między innymi przy dużych projektach z branży bankowej i finansowej. Ich Klientami są takie firmy jak : Orlen, Warta, Aviva, Asseco, Nordea, Bank Pekao, T-

Mobile, PGE. Obecnie do swojego zespołu poszukują osoby na stanowisko :

Wymagania :

  • Minimum 4 lata doświadczenia komercyjnego (najlepiej w branży bankowo - finansowej)
  • Znajomość JAVA 8
  • Znajomość frameworka Spring
  • Doświadczenie z Oracle 12c, GIT i Jenkins
  • Znajomość zagadnień związanych z tworzeniem czystego kodu oraz testami jednostkowymi
  • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność
  • Dodatkowe atuty :

  • Znajomość zasad architektury opartej o mikroserwisy
  • Znajomość zagadnień programowania systemów rozproszonych i aplikacji wielowątkowych
  • Umiejętność konfiguracji Splunk pod kątem monitorowania aplikacji
  • Doświadczenie przy dużych projektach, najlepiej w branży finansowej
  • Oferujemy :

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B
  • Rozważymy również umowę o pracę
  • Okazjonalna praca zdalna
  • Pakiet benefitów opłacanych przez pracodawcę :
  • Pakiet medyczny LUXMED
  • Karta MultiSport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Obowiązki :

  • Implementacja nowych ciekawych rozwiązań w obszarze cyfrowej transformacji u dużego / dużych Klientów (segment Enterprise)
  • Rozwój oraz rozbudowa istniejących aplikacji
  • Tworzenie / projektowanie oprogramowania w ramach aplikacji zgodnie z obowiązującymi standardami uwzględniając aspekty technologiczne, wydajnościowe i bezpieczeństwo
  • Przeprowadzanie testów autorskich wytworzonego oprogramowania oraz przeglądu wzajemnego oprogramowania stworzonego w zespole
  • Praca w metodologii SCRUM
  • Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

    TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych