Praca Barman/ Kelner
Zajazd Pod Caryńską
Lutowiska, Podkarpackie
5 d. temu
source : Lento.pl

Lubisz ludzi? Przyjazną atmosferę? Szukasz pracy na stałe lub sezonowo? Wyślij do nas swoje CV, poznajmy się, może praca z nami jest właśnie dla Ciebie.

Nie wymagamy doświadczenia, oczekujemy natomiast dużo uśmiechu, chęci do pracy, do szkoleń, zaangażowania i sporo energii.

Zajazd pod Caryńską w Ustrzykach Górnych właśnie powiększa swój zespół, dołącz do Nas. Szukamy osób na stanowisko : BARMAN / KELNER : Do Twoich obowiązków należeć będzie : -bieżąca obsługa gości w części gastronomicznej, -obsługa bankietów / imprez zorganizowanych, -dbanie o estetyczny wygląd sali konsumpcyjnej, -utrzymywanie porządku na stanowisku pracy, -współpraca z kuchnią, -dbanie o wizerunek lokalu.

Oferujemy : -Zakwaterowanie, -Wyżywienie (obiad), -Możliwość uczestniczenia w ciekawych wydarzeniach, -Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego.

Zapraszamy osoby zainteresowane pracą w naszym Zajeździe do rekrutacji. Może Bieszczady to miejsce właśnie dla Ciebie. Mile widziani studenci- zatrudnienie na okres wakacyjny.

Szukamy również pracowników na dłuższe okresy zatrudnienia. KONTAKT : Prosimy o przesyłanie CV drogą e-mailową na adres : W temacie wiadomości prosimy o wpisanie stanowiska, na które została wysyłana aplikacja, lub kontakt telefoniczny pod numerem : 609 620 565 Jacek Skórka Uprzejmie prosimy o dopisanie klauzuli : ,,Na podstawie art.

7 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (Dz.

Urz. UE.L Nr 119, str. 1), dalej RODO , oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ZPC SKÓRKA SPÓŁKA JAWNA z siedzibą 38-500 Sanok , ul.

Daszyńskiego 2 / 6, moich danych osobowych w celu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO."

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku