Intern/Assistant w Dziale Audytu
EY (dawniej Ernst & Young)
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
2 d. temu
source : KarierawFinansach.pl

Intern / Assistant w Dziale Audytu

Zacznij przygodę w Audycie.

Dział Audytu w EY Polska (dawniej Ernst & Young) to miejsce, w którym poznasz praktyczną stronę biznesu. Odkryjesz świat przedsiębiorczości pracując przy projektach dla różnych branż -

od instytucji bankowych, FMCG i produkcji czekoladek, poprzez spółki IT i start-upy, aż do rozdania nagród w Plebiscycie Przeglądu Sportowego.

Czego się nauczysz?

Lubisz rozwiązywać zagadki? Czas przenieść wyzwanie poziom wyżej. Audytor musi poznać i zrozumieć zasady sprzedaży, zakupów, produkcji, zarządzania środkami trwałymi i wielu innych procesów żeby sprawdzić, czy wszystko działa dobrze.

Audyt to nie tylko rachunkowość i sprawozdawczość. Pomożesz klientom, liderom w swoich branżach, w podejmowaniu decyzji dotyczących m.

in. polityki środowiskowej, zarządzania i przeciwdziałania nadużyciom.

Wybierając audyt w EY otrzymasz unikalną możliwość sprawdzenia się w różnych zespołach, przy różnorodnych projektach by znaleźć miejsce, w którym czujesz się najlepiej.

Jakie umiejętności cenimy?

Audyt EY to zróżnicowana praca w stymulującym środowisku - może też być bramą do wielu nowych możliwości. Jeśli lubisz nawiązywać nowe relacje i potrafisz zawsze zdobyć potrzebne informacje, pasujesz do audytu.

Co dla Ciebie przygotowaliśmy?

 • stałą pracę jeśli masz tytuł licencjata lub magistra płatne praktyki jeśli chcesz pogodzić karierę ze studiami najlepszą praktyczną szkołę biznesu
 • możliwość pracy w międzynarodowych zespołach i rozwoju w globalnej organizacji
 • kursy i szkolenia dopasowane do Ciebie
 • wsparcie indywidualnego career consuelora
 • ładny widok z biura, pyszną kawę i świeże owoce
 • program EY Care & Wellness, a w nim : masaże w biurze
 • karty sportowe, Playstation, piłkarzyki i wiele innych
 • Oferujemy :

  Najlepsza praktyczna szkoła biznesu

  Kwalifikacje oraz certyfikaty

  Indywidulna mapa szkoleń

  Elastyczny czas i miejsce pracy

  Własny Career Consuelor

  Program EY Care&Wellness i owoce w biurze

  Pożyczka na start

  Biuro z ładnym widokiem i w prestiżowej lokalizacji

  O EY Polska

  Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.

  Realizujemy projekty w zakresie : Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie.

  W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w : Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu. Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.

  Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

  EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników. EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku