30.06 Samotna kobieta 82 lata, mobilna 1600e + 50e BONUS
ProBetreuung
Olsztyn, Warmińsko-mazurskie
2 d. temu
source : Lento.pl

SPRAWDZONE ZLECENIE 31737 Rinteln 1600 euro +50 euro BONUS 30.06.2020 Podopieczna ma 82 lata, 55 kg Schorzenia : demencja, cukrzyca, inkontynencja, Parkinson, nadciśnienie Pielęgniarka : rozdziela tabletki raz dziennie Pani ma demencję i inkontynencję.

Poza tym jest sprawna. Raz w tyg. (piątek) przyjeżdża córka i spędza dzień z mamą. W pon. I śr. Jeździ do domu opieki dziennej 8.

30 do ok.16 Pani Maria jest kochaną osobą, która na wszystko odpowiada tak i Amen Mieszka w pięknym domu z widokiem na pola i łąki.

Opiekunka ma dla siebie dwa słoneczne pokoje i łazienkę do dyspozycji. Byłoby bardzo dobrze, jakby opiekunka była komunikatywna, lubiła naturę i chętnie spacerowała.

Pani robi sobie każdego dnia długo spacer. Pani boi wody, trzeba mieć podejście aby babcię wykapać ( raz w tyg. babcię kąpią pielęgniaraki), pani ma suchą skórę.

Prawo jazdy nie jest koniecznością (przystanek autobusowy jest prawie przed drzwiami) Na życzenie opiekunki syn lub córka zrobią zakupy z opiekunką.

Warunki dla opiekunki : 2 pokoje, internet, łazienka Czas wolny : 13.00-15.00, dodatkowo 1 wolny dzień lub 2 popołudnia.

Poszukujemy opiekunki z dobrą znajomością języka niemieckiego Oferujemy Niemieckie ubezpieczenie i składki Probetreuung 0048 574 701 865

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku