Magazynier / Operator wózka widłowego
Orienta Polska Sp. z o.o.
Pietrzykowice, PL
4 d. temu
source : FACHPRACA

Miejsce pracy : Pietrzykowice (okolice Wrocławia)Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347.

Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Magazynier - Operator wózka widłowegoZakres obowiązków : - Odbieranie / Magazynowanie surowców, komponentów oraz innych materiałów,- Przemieszczanie gotowych surowców i wyrobów między magazynem a halą produkcyjną,- Składowanie w magazynie produktów finalnych,- Przygotowywanie oraz wysyłanie gotowych produktów do klientów.

Wymagania : - Uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi potwierdzone egzaminem UDT,- Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku,- Doświadczenie w pracy z czytnikami kodów kreskowych,- Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole,- Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 - zmianowym,- Mile widziane posiadanie własnego transportu (firma nie zapewnia dojazdów).

Oferujemy : - Umowa o pracę ( 3 - miesięczny okres próbny), następnie umowa na czas niekreślony,- Wynagrodzenie oparte o system podstawa + premia (do 5150 zł brutto),- Benefity pozapłacowe - prywatna opieka medyczna i wczasy pod gruszą,- Praca w renomowanej firmie,- Możliwość awansu i podniesienia kompetencji, Zgodnie z art.

6 ust.1 oraz 7 ust. 2 RODO - Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez Administratora danych, którym jest ORIENTA POLSKA Sp.

z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-845) przy ul. Łuckiej 18 lok.7- dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji w tym na inne stanowiska oraz udostępnianie moich danych potencjalnym pracodawcom.

Aby zapewnić lepszą ochronę Państwa danych, przesłane CV zostanie zachowane w naszej bazie, dzięki czemu będą mieli Państwo stały dostęp do przechowywanych informacji oraz możliwość samodzielnego usunięcia swoich danych.

Równocześnie informujemy, że zgłoszenie swojej kandydatury jest równoznaczne z zapoznaniem się i zaakceptowaniem Polityki Prywatności dot.

ochrony danych osobowych, zamieszczonej na naszej stronie internetowej www.orientapolska.pl.Informujemy również, że niniejsze ogłoszenie skierowane jest do obu płci, oraz że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Certyfikat agencji zatrudnienia : 13347

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku