Specjalista ds. Kontroli jakości
Sante A.Kowalski Sp. J.
Parysów, Mazowieckie
6 d. temu
source : Lento.pl

Zakres obowiązków : Bieżące kontrolowanie sposobu produkcji i wyrobów gotowych zgodnie z wymaganiami firmy i procedurami systemu jakości Wypełnianie i opracowywanie specyfikacji jakościowych wyrobów gotowych, surowców i opakowań Kontrola przestrzegania zasad GHP / GMP, HACCP Wymagania : Wykształcenie wyższe kierunkowe (technologia żywności, biotechnologia, biologia lub inne pokrewne) Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej z branży spożywczej Znajomość standardów ISO, HACCP oraz BRC Doświadczenie w opracowywaniu specyfikacji Znajomość przepisów prawa żywnościowego Umiejętność rozpatrywania reklamacji Dobra znajomość języka angielskiego Dobra organizacja pracy Komunikatywność Książeczka zdrowia do celów sanitarno-

epidemiologicznych Oferujemy : Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie Atrakcyjne warunki zatrudnienia Nowoczesny, zautomatyzowany zakład produkcyjny Możliwość podnoszenia własnych kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach Pakiet socjalny w postaci opieki medycznej, karty Multisport, ubezpieczenia na życie, ZFŚS Pracodawca przyjazny osobom niepełnosprawnym.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn.

29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)".

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku