Product Owner
COMARCH
Kielce, Polska
5 d. temu

Pracujemy przy projektach rozwojowych systemu bankowości internetowej dla klientów na całym świecie. Wdrażamy rozwiązania wspierające działalność banków oraz instytucji finansowych w takich obszarach jak bankowość korporacyjna i SME.

Obecnie do naszych zespołów poszukujemy obszarowego właściciela produktu. Sprawdź ofertę i aplikuj!

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane ekonomiczne / bankowość)
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w zakresie analiz biznesowych lub technicznych
  • Orientacja biznesowa z elementami zagadnień technicznych
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność podejmowania decyzji oraz elastycznego reagowania na zmieniające się wymagania rynkowe
  • Dobra znajomość języka angielskiego (B2) w mowie i piśmie
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność
  • Mile widziane : umiejętność pracy z narzędziami wspierającymi modelowanie Enterprise Architectdoświadczenie w modelowaniu procesów biznesowych w notacji BPMNwiedza o sektorze bankowym ze szczególnym naciskiem na obszar bankowości elektronicznejpraktyczna znajomość pracy w ScrumPraktyczna znajomość pracy z JIRA, Confluencecertyfikacje z obszaru analizy biznesowej lub zarządzania produktem
  • TWOJE ZADANIA

  • Zarządzanie produktem (obszarami) i jego cyklem życia
  • Projektowanie nowych rozwiązań informatycznych
  • Rozwijanie istniejących produktów (wprowadzanie zmian w systemach informatycznych)
  • Wsparcie klienta w procesie analizy potrzeb biznesowych
  • Wsparcie sprzedaży w procesie analizy wymagań klientów
  • Modelowanie przypadków użycia, procesów biznesowych
  • Opracowywanie wymagań biznesowych (utrzymywanie Product Backlog)
  • Wsparcie merytoryczne dla Zespołu Developerskiego oraz odbiór zrealizowanych prac rozwojowych
  • Prezentacje produktowe w zakresie dotychczasowych oraz nowych funkcji
  • DLA CIEBIE

  • Ciekawa praca, w której będziesz miał realny wpływ na jednego z największych produktów dedykowanego do sektora bankowego, kierowanego na międzynarodowe rynki
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem w oparciu o umowę o pracę
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach
  • Indywidualny plan szkoleń
  • Zgłoś tę pracę